Markalar

Arsec

Arsec

Arnet /upload/files/Arnet%20tan%C4%B1t%C4%B1m%20-%20Neden%20Arnet.pdf

2013 yılında kurulan ARSEC elektronik yangın ve  güvenlik sistemlerinde üretim yapmaktadır. 2014 yılında Yangın Alarm Sistemleri tasarımına ve üretimine başlayan Arsec Elektronik, yıllar içerisinde kendini geliştirerek Adresli Yangın Alarm Sistemlerini de ürün yelpazesine eklemiştir. Tüm dedektörler, cihazlar, yazılımlar, donanımlar ve sistemler firma bünyesinde Ar-Ge olanakları sonucunda geliştirilmekte, üretim uluslararası standartlarda Yüzey Montaj Teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.

Arsec Elektronik sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile Elektronik Güvenlik ve Yangın Alarm Sistemleri konusundada teknoloji geliştiren bir firma olma yolundadır. Cihaz tasarımlarında fonksiyonlarını destekleyen formlar kullanarak ürünlerini oluşturmaktadır. Kalite kontrol, kullanıcı dostu kullanım, hızlı servis ve garanti firmanın başarısında büyük yer tutmaktadır.

Sektörde hak ettiği yeri bulmayı amaçlayan Arsec Türkiye pazarında ve uluslararası pazarlarda seçkin çalışma ortakları ile beraber her geçen gün büyümektedir.